Dzień dobry!

Witamy na stronie przychodni NFZ Wanda Kabata Medycyna Rodzinna

Nasza historia sięga 1995 roku, gdy Wanda Kabata, pediatra, specjalista medycyny rodzinnej, jako pierwszy lekarz rodzinny w Trójmieście rozpoczęła indywidualną praktykę kontraktowaną przez Kasę Chorych. Z czasem do przychodni, jako lekarze, dołączyli jej synowie wraz z żonami, oferując dodatkowo usługi poradni chirurgicznej i pracowni USG, poszerzonej o nowoczesne badanie elastograficzne. Dzięki wspólnej pracy i zrozumieniu potrzeb wielu pokoleń, przychodnia stała się miejscem przyjaznym dla całej rodziny. Dziś placówka w Gdańsku dynamicznie się rozwija, oferując opiekę medyczną najwyższej jakości. Najważniejsze jest dla nas dobro pacjentów. Chcemy, aby mieli ułatwiony dostęp do poradni lekarskiej oraz pewność, że w przychodni otrzymają niezbędną pomoc i zrozumienie. To właśnie lekarz rodzinny  często jako pierwszy zauważa zmiany stanu zdrowia, do niego pacjenci udają się ze swoimi problemami i niepokojącymi objawami, a także powierzają mu opiekę medyczną swoich dzieci. Dlatego nasi specjaliści zawsze starają się wzbudzać zaufanie, pragną być otwarci i otaczają całą rodzinę należytą opieką.

W naszej przychodni świadczymy nieodpłatne usługi medyczne z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Odpłatna oferta obejmuje dodatkowe usługi z zakresu medycyny pracy i badań kierowców.

Cenimy sobie komfort oraz czas naszych pacjentów, dlatego dbamy o to, żeby zapisy na wizytę odbywały się sprawnie, bez konieczności stania w kolejce. Do przychodni można zarejestrować się telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Zespół NZOZ Wanda Kabata Medycyna Rodzinna

 

Partnerzy:


MedSource_logo_pomniejszone